عکس: باغ‌های قرن بیست و دوم


یک شرکت فرانسوی در آخرین دستاورد خود، باغ پرنده‌ای را به جهانیان معرفی کرده که باغ‌های معلق بابل در برابر آن رنگ می‌بازد. این شرکت دو سال پیش با ساخت عنکبوتی 15 متری، مردم لیورپول را هیجان‌زده کرد.

به نوشته «خبر آنلاین»، لاماشین یک شرکت بلندپرواز فرانسوی است که شهرت آن به اختراعات عجیب و غریب است. آخرین پروژه این شرکت، یک باغ پرنده است که جایی در فرانسه فرود آمده است.

به گزارش وایرد، لاماشین از سال 1999 تصمیم گرفت این مخلوقات هوشمند را بسازد تا مردم را شگفت‌زده کند و به آن‌ها بیاموزد طور دیگری به شهرهایشان نگاه کنند.

پیش از این نیز شرکت لاماشین توانسته بود با روبات عظیم‌الجثه خود باعث وحشت‌زدگی اروپاییان شود. عنکبوت غولپیکر 15 متری آن‌ها روی یک ساختمان در لیورپول و فیل 50 تنی چوبی که در خیابان‌های نانتس پرسه می‌زد هم از دیگر سازه‌های این شرکت فرانسوی است که پیش از این رونمایی شده بودند.


فرانسیس دلاروزیره، مدیر هنری لاماشین، اعلام کرد که آن‌ها قصد دارند در ادامه کار خود، یک خرس و یک عقاب با خصوصیاتی منحصربه‌فرد بسازند و در کنار آن، کروز دریایی جهانی خود را نیز تکمیل کنند. وی همچنین افزود گلخانه پرنده دیگر این شرکت با نام ائروفلورال 2 نیز قرار است ماه سپتامبر / شهریور آینده در نقطه‌ای در آلمان نصب شود. آلمانی‌ها بی‌صبرانه منتظر این اتفاق هستند.


 


آدرس ایمیل خود را وارد کنید

 

مطالب مرتبط

Place Ad Code Here آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید

فرم ثبت نظر

ثیت نظر شما

0
  • No comments found

نظرات ارسالی

چگونه در تعيين جنسيت جنين دلخواه...
با سلام.به مدیریت محترم سایت .منم مث محبوب جون متشکرم از...

چگونه در تعيين جنسيت جنين دلخواه...
عسل جونم سلام. عزیزم شما الان 23 ساله ای.اما گفتی میخوام 9...

پخش زنده بمباران سطح ماه توسط ناس...
عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییی هستی andممن...

چگونه در تعيين جنسيت جنين دلخواه...
سلام به خانمی جونم عزیزم من ۱ ماه پیش رفتم دکتر بهش گفتم...

چگونه در تعيين جنسيت جنين دلخواه...
سلام روناک جونم مرسی عزیزم لطف کردی.من که رفتم تو سایتش ...

چگونه در تعيين جنسيت جنين دلخواه...
سلام سلام به شما عزیزان محبوب جونم رزا جون و خانمی خیلی ...